ΡΕΤΡΟ
Αντώνης και Δήμος Παζίλιου
![](/pictures/retro_ant_dimos_pazilios.jpg)
Η φωτογραφία αυτή εποχής Αγγλοκρατίας έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Αρκετές από αυτές που έχουν βρεθεί στα χέρια μας τη ίδιας εποχής όσο ενδιαφέρον έχει η φωτογραφία και η εικόνα άλλο τόσο ενδιαφέρον έχει και το υλικό που είναι τυπωμένη. Ο λόγος δεν έχει να κάνει με την ποιότητα του χαρτιού αλλά το ότι είναι τυπωμένες έτοιμες Card Postal. Για όλους εμάς σήμερα της ψηφιακής εποχής η όλη σύνθεση εικόνας / κάρτας κλπ. αποκτά εξαιρετικό ενδιαφέρον.
![](/pictures/retro_ant_dimos_pazilios_b.jpg)
REF# (1782) Για σχόλια και παρατηρήσεις e-mail:retro@phinivillage.com
|